About contact

This author has not yet filled in any details.
So far contact has created 76 blog entries.

Успешно заврши програмата за претприемничка извонредност на поранешниот Претседател Иванов и Светскиот инвестициски форум на бизнис ангели

По повод 15-годишнината на проектот „Школа за млади лидери на [...]

2024-07-09T07:46:22+00:00јули 9, 2024|

Конкурс за 15. Школа за млади лидери на Претседателот Иванов

Кабинетот на поранешниот претседател Иванов информира дека по 15-ти пат [...]

2024-06-01T08:43:53+00:00јуни 1, 2024|

Честитка за Денот на сесловенските просветители

Претседателот Иванов упати честитка до сограѓаните по повод државниот празник [...]

2024-05-24T07:55:14+00:00мај 24, 2024|

Светскиот инвестициски форум на бизнис ангели и Школата на млади лидери на претседателот Иванов со заеднички проект

Во кабинетот на претседателот Иванов синоќа се одржа промоција на [...]

2024-05-17T10:06:36+00:00мај 17, 2024|

Честитка по повод Велигден според Грегоријанскиот календар

Претседателот Иванов упати честитка до сите христијански верници кои го [...]

2024-05-07T09:54:13+00:00март 31, 2024|

Претседателот Иванов учествуваше на 11-тиот Глобален форум во Баку

Во периодот 14-16 март 2024 година, во Азербејџан се одржа [...]

2024-03-17T08:06:36+00:00март 17, 2024|

Поранешниот претседател Иванов на Светскиот форум за демократија во Берлин

Поранешниот претседател на Република Македонија д-р Ѓорге Иванов учествуваше на [...]

2024-02-22T07:50:24+00:00февруари 22, 2024|

Обраќање на претседателот Иванов на Меѓународна конференција на Паневропската унија

  Поранешниот Претседател д-р Ѓорге Иванов учествуваше на Меѓународната конференција [...]

2024-01-27T12:10:00+00:00јануари 27, 2024|
Go to Top